Uz sākumlapu Lapas karte Kontakti
Nekustamo īpašumu katalogs
29.04.2014
 

Meklēt īpašumu

ID
Darījums
Tips
Apakštips
Pilsēta
Rajons
Iela, vieta
Istabas
no   līdz
Platība, m2
no   līdz
Cena
no   līdz
Valūta
Tikai brīvie objekti
Tikai jaunie projekti
647 objekti
   
 
Nekustamais īpašums

Latvijā

Rīgā

Dzīvokļi

Rīgā

Pārdod māju

Latvijā

Rīgā

Zeme

Latvijā

Rīgā

Jūrmalā

Izīrē dzīvokli

Rīgā

Jūrmalā

 


Valūtu kalkulators

09.08.2022, Latvijas Banka / ECB

1 EUR =

USD  :  1.0234
RUB  : 
GBP  :  0.8452
->
   
Pirkuma summa
Valūta
Pirmā iemaksa %
Procentu likme %
Termiņš (gadi)
Mēneša maksājums
0 EUR
Pilns maksājumu grafiks Pieteikties konsultācijai

Uzziniet vairāk:
67 096 096
www.nordea.lv

Laipni lūdzam Latvijā
Ceļotājiem Latvija ir ieguvums. Tā ir zaļa zeme plašiem mežiem un neskartu dabu. Tā ir zeme ar smilšainām jūrmalas pludmalēm, kas atrodas rokas stiepiena attālumā no pilsētām ar senu vēsturi un kultūras tradīcijām, bagātu arhitektūru un aizraujošiem apskates objektiem. Ar rimtu dzīves ritumu laukos, ar mūsdienīgām pilsētām, ar neuzmācīgiem, bet viesmīlīgiem cilvēkiem un drošu vidi.


Latvija ir mūsdienīga Eiropas valsts, Latvijas galvaspilsēta Rīga - moderna metropole, kur Eiropā unikāla vēsturiskā arhitektūra mijas ar moderno, kur iespējams sajust gan gadsimtu senas vēstures vēsmas, gan atpūsties mūsdienīgos naktsklubos, restorānos un komfortablās viesnīcās.


Latvijas unikalitāte ir divas dažādās pasaules - Eiropas metropole Rīga un pārējā Latvija - lauku vide ar neskartu dabu, klusām mazpilsētām, zaļu vidi. Tāpēc, apmeklējot Latviju, vērīgs ceļotājs atradīs labas atpūtas iespējas!Vēsture un kultūraVēsture un kultūra Latvijā ir bagāts kultūrvēsturiskais mantojums. Pateicoties pamatīgam multikulturālam kokteilim, Latvijas vēsture un kultūra izceļas ar daudzveidību, bet tajā pašā laikā - ar vienreizīgumu un unikalitāti.

  • Rīgas no putna lidojuma

Padomājiet paši - kur vēl nelielā teritorijā vienkopus var atrast gan neparastus dievnamus, gan senus pagāniskos kulta objektus, gan uz savas ādas izbaudīt un pašiem piedalīties gadu senās tradīcijās, gan būt lieciniekiem pavisam kam pilnīgi mūsdienīgam, gan apbrīnot vēsturiskās viduslaiku celtnes, gan 20. gadsimta sākuma unikālo jūgendstila arhitektūru, kam līdzīga nav nekur citur pasaulē, jo var rasties tikai progresīvā un multikulturālā vidē.

Kāpēc Latvijas kultūra ir tik unikāla? Tāpēc, ka, pateicoties izdevīgajam ģeogrāfiskajam stāvoklim, Latvija pēdējā tūkstošgadē uzsūkusi vai visu Eiropas un pat pasaules tautu tradīcijas un pieredzi, tajā pašā laikā saglabājot tikai latviešiem raksturīgo un īpašo. Nu, kaut vai pagāniskās tradīcijas, kādas joprojām ir cieņā teju katrā ģimenē, lauku sētā. Piemēram, vasaras saulgrieži jeb Līgo, kad visos Latvijas pakalnos kūp ugunskuri, pie kuriem ļaudis ar dziesmām un dzīrēm sagaida gada īsāko nakti. Vai Lieldienas un Ziemassvētki, kas tiek svinēti divreiz - gan kā kristiešu svētki, gan kā pagāniskie. Tai pašā laikā Latvijā goda vietā ir arī kristīgās un ebreju tradīcijas, vācu un slāvu kultūras elementi.

Par kultūras daudzveidību un to mierīgo līdzāspastāvēšanu liecina arī fakts, ka Latvijā var apskatīt dažādo konfesiju dievnamus - cits par citu krāšņāki ir gan katoļu (piemēram, Svētā Alberta Romas katoļu baznīca Rīgā, Aglonas bazilika Aglonā), gan luterāņu (Svētā Pētera baznīca Rīgā), gan pareizticīgo (Rīgas Kristus piedzimšanas katedrāle) baznīcas, gan vecticībnieku lūgšanas nami (Grebenščikova baznīca Rīgā).

Taču tā ir tikai niecīga pilīte Latvijas vēstures un kultūras objektu un notikumu jūrā. Vislabāk ar bagātīgo vēstures un kultūras mantojumu plašāk var iepazīties šajā sadaļā. Ja jūs interesē senas folkloras tradīcijas (kas patiešām spēj aizraut ikvienu, pat lielāko skeptiķi), ja esat seno piļu un muižu fans, ja jūs interesē māksla un muzeji un ja paši gribat šajā atmosfērā iejusties, būt klāt Dziesmu un deju svētkos, paviesoties folkloras festivālos, tad laipni lūgti - jūs esat īstajā vietā!


Baltijas jūras piekraste


Ar Baltijas jūru izsenis saistījusies Latvijas dzīve. Latvijai tā ir 500 kilometru smilšainas pludmales, modernas ostas pilsētas, lieliski kūrorti, seni zvejniekciemi, klusi, vientulīgi un pat mežonīgi nostūri, daudzveidīgas atpūtas iespējas. Tā visa ir Latvijas piejūras vide.Vairāk nekā trešdaļa no 1836 kilometru garās Latvijas robežas ir robeža ar Baltijas jūru. Tautā pierasts, ka izšķir divas „jūras" - tā saukto Dižjūru jeb Baltijas jūras atklāto piekrasti Kurzemes rietumos un Mazjūru - Rīgas jūras līci. Tās saplūst ceļotāju apbrīnotajā Kolkas ragā, veidojot mutuļojošus viļņus, kas vienmēr bijuši bīstami kuģotājiem.

Baltijas jūras piekraste ir ļoti dažāda un daudzveidīga. Sākot ar mežonīgo Rietumkurzemes jūrmalu, kas ir civilizācijas mazskarta, jo ilgajos PSRS režīma gados tā bijusi slēgtā teritorija, kas atstājusi iespaidīgu militāro mantojumu, beidzot ar vienu no populārākajiem un modernākajiem Baltijas kūrortiem - tūristu iecienīto Jūrmalu.


JūrmalaJūrmala ir lielākā piejūras kūrortpilsēta Baltijas valstīs, ar senu kūrorta vēsturi. Kūrortpilsēta atrodas 25km attālumā no galvaspilsētas Rīgas un 15km - no Starptautiskās lidostas "Rīga". Jūrmalas pilsēta lepojas ar saviem unikālajiem dabas resursiem - ārstnieciskajiem minerālūdeņiem, kūdras dūņām, priežu mežiem, veselīgo piejūras klimatu, kāpām un pludmali, kura sniedzas 32,8 km garumā.

  • Jūrmala. Majoru pludmale

Pludmale klāta ar baltām kvarca smiltīm un Majoru un Jaunķemeru pludmalēs plīvo "Zilais karogs", kas ir kvalitātes, drošības un labiekārtotības zīme pludmalē. Teritorija ir piemērota arī cilvēkiem ar īpašajām vajadzībām. Tā ir lieliska vieta atpūtai kopā ar visu ģimeni. Jūrmalas kūrortārstniecības iestādēs un SPA centros plaši tiek piedāvātas dažādas skaistumkopšanas, ārstnieciskas procedūras.

Jūrmalas pilsēta ir apvienojusi 12 ciemus - Priedaini, Lielupi, Buldurus, Dzintarus, Majorus, Dubultus, Jaundubultus, Pumpurus, Mellužus, Asarus, Vaivarus, Sloku un Ķemerus.

Jūrmalas pilsēta lepojas ar savu unikālo koka arhitektūru, kas jau no 19.gadsimta un 20.gadsimta pirmās puses ir kā spilgta būvniecības iezīme pilsētas apbūvē. Šeit harmoniski sadzīvo klasicisma, jūgendstila, nacionālā romantisma un funkcionāližsma iezīmes. Arhitektūras pieminekļu sarakstā iekļautas 414 ēkas, bet vēsturisko apbūvi veido vairāk nekā 4000 ēkas.

Jūrmalas pilsēta piedāvā arī iespēju atpūsties vienā no lielākajiem ūdens atrakciju parkiem Ziemeļeiropas valstīs "Līvu akvaparks", kas piedāvā vairāk nekā 45 atrakcijas gan bērniem, gan pieaugušajiem. "Līvu akvaparks" gaida apmeklētājus katru dienu visa gada garumā. Atsevišķos tūrisma objektos ieeja ir par maksu. Auto caurlaide iebraukšanai Jūrmalā (diennaktī) maksā Ls 1.00.Aktīvā atpūtaTie, kas mīl atpūsties aktīvi, Latvijā negarlaikosies. Piedzīvojumu parki, izjādes ar zirgiem, burāšana, sporta nodarbības, orientēšanās, lēkšana ar izpletņiem un pat tāda nekur citur pasaulē nepieejama izklaide kā lidošana vertikālajā vēja tunelī - to visu piedāvā Latvija!

  • Vindsērfings

Ja apnicis laiskoties viesnīcā un ķermenis prasa aktīvāko nodarbi, tad gluži vai rokas stiepiena attālumā no viesnīcas restorāna pieejama kāda aktīvas atpūtas iespēja. Var sāk ar mazumiņu un doties nelielā pastaigā ar kājām (kaut vai pa Siguldas apkaimi vai Līgatnes dabas takām), vai doties izbraucienā ar velosipēdu, vai izbaudīt izjādes ar zirgiem - ne viena vien lauku sēta Pierīgā un visā plašajā Latvijā piedāvā šādu aktīvās atpūtas variantu.


Var arī izmēģināt ko ekstrēmāku. Piemēram, piedzīvojumu parkus, kas ļaus sajusties kā Tarzānam, kokos iekārtās virvēs pārvarot dažnedažādus šķēršļus. Latvijā ir vairāki piedzīvojumi parki, no kuriem daži ir pat Rīgas centra tuvumā - „Mežakaķis" Mežaparkā vai "Augsto virvju parks" Jaunmārupē.


Latvijā ļoti populārs aktīvās atpūtas veids ir orientēšanās sports, popularitāti arvien vairāk iemanto slēpņošana. Bet vēju sporta cienītājiem Latvija ir vieta, kur īpaši izvērsties.


Vēju un viļņu plosītā Kurzemes jūrmala ir vindsērferu un kaitbordistu paradīze. Arī lielākie Latvijas ezeri ir buru sporta fanu iecienīti - kaut vai Ķīšezers Rīgā, kura krastos ir vairākas buru sporta bāzes, kas piedāvā aktīvo atpūti ikvienas interesentam.

Bet, ja vēlies izlēkt ar izpletni, lūdzu! Tādas iespējas ir mazajos Latvijas lidlaukos, piemēram, Spilves lidostā Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī. Īpaši asas izjūtas sniegs lēkšana ar gumiju, ko vasarās no Siguldas trošu ceļa vagoniņa (augstums 43 metri) drosmīgākie var izmēģināt katru piektdienu, sestdienu un svētdienu, bet pavisam nebijuša izklaide ir vertikālais vēja tunelis "Aerodium", kur var sajusties kā putnam un izbaudīt brīvo lidojumu!Labsajūta un SPA


Latvijā ir visas iespējas saņemt augsta līmeņa medicīniskos pakalpojumus, tomēr nodrošināt ikdienas labsajūtu un stiprināt veselību latvietis prot gan ar visā pasaulē pārbaudītām vērtībām - SPA un citām kūrēm -, gan ar tautas medicīnā sakņotām zināšanām un prasmēm.

  • SPA

Latvijā cilvēki ir cieši saistīti ar dabu, tāpēc to, ko citur sauc par ainavu terapiju, fitoterapiju vai aromaterapiju, kas maksā dārgi, te dēvē citos vārdos. Katrs zina, ka ķermeņa un gara panīkumu vislabāk dziedina garas pastaigas mežā vai gar jūru, izkarsēšanās pirtī un krūze kūpošas zāļu tējas. Arī darba terapija, ko Latvijā pierastāk dēvē par "pastrādāšanu" lauku mājās, pilsētniekam ļauj krietni izvingroties.

Pirts ir daudzās mājās, gandrīz katrā viesu mājā vai viesnīcā, un tajās ir pieejams plašs pirts procedūru klāsts - sākot no pēršanās ar augu slotiņām, svīšanu veicinošām tējām, kontrastdušām, dažādām masāžām un skaistumkopšanas procedūrām ar dabīgiem līdzekļiem.

Ne mazums viesnīcu, kā arī lauku "veselības saimniecību" viesiem tiek piedāvāti SPA pakalpojumi, kuros izmanto gan pasaulslavenu kosmētiku, gan pašu gatavotu no neskartās Latvijas dabas līdzekļiem. (Citstarp, tīrā daba ir iedvesmojusi vairākus Latvijas uzņēmējus radīt dabīgās kosmētikas līnijas, piemēram, "Madara" ekoloģiskā produkcija jau ir iekarojusi Eiropas tirgu.)

Katrs var atrast sev piemērotāko veidu, kā atgūt spēkus un mundrumu - Rīgas, Jūrmalas, Liepājas un citu pilsētu viesnīcu SPA vai lauku klusumā. Populāras ir arī izjādes, nūjošana, izbraucieni ar divriteņiem, kalnu un distanču slēpošana ziemā. Taču možam garam un ķermenim noder arī ekstrēmāki pasākumi, piemēram, ziemas peldēšana āliņģī (varbūt vēlaties pievienoties Latvijas "roņiem"?). Taču pievērsties veselīgam dzīvesveidam var arī rimtāk - ar sulu kūri vai norīvēšanos ar rupju lina dvieli un ikrīta rāpošanu pēc īpašas metodikas.Biznesa ceļotājiem


Latvija ir pierādījusi, ka spēj noorganizēt visaugstākā līmeņa tikšanās un ir ļoti piemērota vieta, kur rīkot biznesa konferences. Bet paralēli kādam semināram darījuma cilvēki var arī iepazīt Latviju plašāk bez īpašas steigas.Tuvu centram


Latvijas un Rīgas priekšrocība ir lidostas tuvums galvaspilsētas centram - reti kur pasaulē līdz viesnīcai valsts sirdī var nokļūt desmit līdz 15 minūtēs. Brīvajā laikā varēsiet nesteidzīgi izstaigāt skaisto vecpilsētu un Klusajā centrā apskatīt Rīgas slaveno jūgendstilu.


Tilts starp rietumiem un austrumiem


Kā reģiona centrā, kas reizē ir tilts starp Rietumiem un Austrumiem, Latvijā ir plašas un labas iespējas kārtot biznesa darījumus un risināt sarunas. Viesnīcas piedāvā konferenču zāles ar visu nepieciešamo aprīkojumu, turklāt var nodrošināt sinhrono tulkojumu.


Modernas viesnīcas


Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija biznesa ceļotājiem iesaka vairāk nekā desmit piemērotas viesnīcas - „Radisson Blu Hotel Latvija", „Radisson Blu Ridzene", „Radisson Blu Daugava", „Radisson Blu Elizabete", „Bergs", „Hotel de Rome", „Konventa Sēta", „Islande Hotel", „Avalon", „Europe Royal Riga", „Maritim Park Hotel", „Europa City Riga'. Un tas vēl nav viss, ir iespēja atrast arī viesnīcas ar labām konferenču telpām netālu no Rīgas - tuvu pilsētai, bet lauku klusumā. Daudzi viesu nami laukos līdztekus konferenču iespējām piedāvā aktīvās atpūtas iespējas - tā ir iespēja pēc biznesa apspriedēm iekārt skapjos uzvalkus, nolikt seifā dokumentu mapes un kopā ar kompanjoniem, padotajiem, priekšniekiem un partneriem traukties pa rodeļu trasi vai doties zirgu izjādē.


Pat NATO samits


Mūsu valsts ir veiksmīgi uzņēmusies rīkotājas godu NATO valstu samitam, Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas sanāksmei, ir uzņēmusi ASV prezidentu, britu karalieni, Spānijas karali, Japānas imperatoru un citus monarhus, Romas Pāvestu un daudzus citus augstus viesus.Medicīnas tūrismsIk gadus aizvien vairāk ceļotāju Latviju izvēlas kā vietu, kur uzlabot savu veselību. Un tam ir zināms izskaidrojums - Latvija spēj piedāvāt augsti kvalificētu medicīnisko personālu un tikpat kvalitatīvu medicīnisko pakalpojumu servisu kā Rietumeiropā par cenu, kas ir ievērojami zemāka nekā citās Eiropas Savienības valstīs.

Latvijā profesionālas medicīnisko pakalpojumu aģentūras piedāvā ceļotājiem virkni medicīnisko pakalpojumu un manipulāciju, tai skaitā diagnostiku, zobārstniecību, acu ārstniecību, narkoloģiju, plastisko ķirurģiju, rekonstruktīvo ķirurģiju, reproduktīvo medicīnu un rehabilitāciju.

Medicīnas tūrisma aģentūras nodrošina pilna spektra pakalpojumu klāstu - sākot no ceļotāja atvešanas uz Latviju, izmitināšanu klīnikā un medicīnisko pakalpojumu organizēšanu un visbeidzot - ceļotāja pavadīšanu uz mītnes zemi. Medicīnas pakalpojumi citā zemē ir delikāta lieta, taču, ja apsverat iespēju uzsākt ārstniecības kursu Latvijā, tad varat būt drošs, ka jūs apkalpos pieredzes bagāta medicīnas tūrisma aģentūra, kura sarūpēs augstākās klases medicīnas profesionāļus Latvijā, kas ir starptautiski atzīti savas nozares speciālisti.

Turklāt Latvija, kā medicīnas tūrisma zeme, ir laba ne tikai ar augstu pakalpojuma servisa kvalitāti , cenu un profesionāļiem, bet arī kā vieta, kur uzlabot veselību. Latvijā nav nomācošas cilvēku burzmas, ir maigs klimats, kas atvieglo ārstēšanu. Šeit ir bagāta kultūras dzīve un lieliska arhitektūra, kas priecēs jūsu sirdi.

Vairāk par medicīnas tūrisma iespējām lasiet Medicīnas tūrisma bukletā.


LOIKK A nekustamie īpašumi
Sekojiet mums
TwitterLinkedInFacebook
Augšup
Pārstāvniecība Latvijā
SIA Loikk A
Krāslavas iela 12-1, Rīga
Tel.: +371 67205216
Mob.: +371 29718568
E-pasts: info[*]loikka.lv
Nekustamā īpašuma aģentūra LOIKK A nodarbojas ar nekustamo īpašumu pirkšanu – pārdošanu, nekustamā īpašuma apsaimniekošanu, īri un maiņu, piedāvājot vislabākos piedāvājumus tādā jomā kā: nekustamais īpašums Latvijā, nekustamais īpašums Jūrmalā, OCTA, dzīvokļi Rīgā, dzīvokļu īre Rīgā un citās Latvijas pilsētās, privātmājas Rīgā, kā arī zeme Rīgā, Jūrmalā un citās lielākajās Latvijas pilsētās.

2010-2022 © SIA LOIKK A, Latvija.

Top.LV